AKTUÁLNĚ



JAZZ & WORLD MUSIC NA JINÝCH SCÉNÁCH


Colours Of Ostrava

  -   


18.7. - 21.7.2018

Ostrava

Dolní oblast Vítkovic


Více

 

Festival Boskovice

  -   


5.7. - 8.7.2018 Boskovice

5.7.2018
Dpvju (Cz)
Otk (Cz)
United Cans Unlimited (Cz)
Smädný Kmet (Cz)
New Kids Underground (Cz)
The Bladderstones (Cz)
Jamie Marshall's Amplified Acoustic Band (Cz, Gb)
Bluesweiser (Sk)
Band Of Heysek (Cz)
Romanovská - Tichý - Hrubý Trio (Cz)
Švéd V Žigulíku (Cz)
Tenkrát Byl Bůh Příliš Vysoko... A Neodpovídal (Cz)
Gen: Olga Havlová (1993), Dana Němcová (2002) (Cz)
Prišiel K Nám Old Shatterhand (1966) (Cs)
322 (1969) (Sk)
Marijka Nevěrnice (1934) (Cs)
Omša (1967) (Cs)
Obrazy Starého Sveta (1972) (Sk)
Uloupená Hranice (1947) (Cs)
Josef Koudelka (2016) (Cz)
Viktor Karlík (Cz)
Vendula Chalánková (Cz)
České Století V Komiksu (Cz)
Pressburger Klezmer Band (Sk)
České Století V Komiksu – Beseda S Pavlem Kosatíkem (Cz)
Dominik Zezula - Autorské Čtení (Cz)
Dominik Zezula (Cz)
Guilty Echoes (Cz)
Hic Svnt Leones (Cz)
Ilona Németh (Sk)
Divadlo Naboso: Profesionál (Cz)
Václav Mergl (Cz)
Kaplan Bros. (Cz)
Vložte Kočku (Cz)
Matka (Cz)

6.7.2018
Prago Union (Cz)
Nylon Jail (Cz)
Houpací Koně (Cz)
Ille (Cz)
Dälek (Usa)
Uni Scéna
Lucie Redlová (Cz)
Mirek Kemel (Cz)
Musica Balkanika (Cz)
Beata Bocek (Cz)
Šuranská & Uvira (Cz)
Dáša Ubrová, Milan Kašuba A Petr Kořínek (Cz)
Filmové Školy Uvádějí...I. (Cz)
Ružové Sny (1976) (Sk)
Zítra Se Bude Tančit Všude (1952) (Cs)
Stud (1968) (Cs)
Nezvaný Host (Cz)
Skryté Zločiny Osmašedesátého (2008) (Cz)
Její Fotka Obletěla Svět – Jarmila Bělíková (Cz)
Výbor Na Obranu Nespravedlivě Stíhaných (Cz)
Ztratili Jsme Stalina / The Death Of Stalin (2017) (Fr, Uk)
Gen - Viktor Fischl (Cz)
Mezi Hvězdou A Půlměsícem: Bricha (Cz)
Jaroslav Bárta (Cz)
Bombarďák (Cz)
Deftig-Derbe-Cremig Feat. Leo Zwiebel (De)
Tomáš Sýkora Solo Piano – Songs And Old Forms (Cz)
Helmut „Joe“ Sachse – Solo (De)
Duo Andrea Hofmann – Andreas „Scotty“ Böttcher (De)
Komentovaná Prohlídka Židovské Čtvrti (Cz)
Židovské Kruhové Tance (Cz)
Jeseterka (Cz)
By Haze Djs & Friends (Cz)
Bassment #13 Mindicted Takeover (Cz)
Pan Theodor Mundstock (Cz)
Divadlo Kolárka: Jako Šílenci (Cz)
Sklad By Walda (Cz)
Dbkl (Cz)
Bratři (Cz)

7.7.2018
Fernando Saunders (Usa)
Terne Čhave (Cz)
Jan P. Muchow & The Antagonists (Cz)
Diego (Sk)
Zesilovači – Fajt & Koudelka (Cz)
Circus Brothers (Cz)
Sýček (Cz)
Kannout (Cz)
Songs From Utopia (Cz, Ch)
Rutka Laskier (Cz)
Kinkies (Cz)
Baro Chandel (Cz)
Urband (Cz)
Dvacáté Třetí Putování Pohádkovým Světem (Cz)
S Láskou Vincent (2017) (Gb, Pl, Usa)
Křižáček 2017 (Cz)
Krakonoš A Lyžníci (1980) (Cz)
Saulův Syn / Saul Fia (2015) (H)
Rodinné Štěstí / Ernelláék Farkaséknál (2016) (H)
Záhada Hlavolamu (1969) (Cs)
Velký Uši (Cz)
Bratři V Tricku: Běžkařská Odysea (Cz)
Čecháčci A Čoboláci (Cz)
Duo Heribert Dorsch - Günter Heinz (De)
Ondřej Kabrna Sólo Recitál (Chamber Music) (Cz)
Free Jazz Connection (Cz, De)
Limbo (Cz, Sk, Ua)
Zorba Že Ja Buddha (Cz, Sk, Usa)
Irena A Vojtěch Havlovi (Cz)
Otevřené Šuplíky (Cz)
Chill-Out Session - Sklepy Resident Djs (Cz)
Punky Reggae Party (Cz)
Kriplíci Aneb Příhody Ze Života Hmyzu (Cz)
Jalovec (Cz)
Kontaktní Improvizace (Cz)
Paraplet (Cz)
Eugene Morrow (Cz)

8.7.2018
Něco Z Alenky (1988) (Cz)
Sun & Dead (Cz)
Johuš Matuš (Cz)
Kieslowski (Cz)
Bavor A Javor (Cz)
Acute Dose (Cz)
Bad Karma Boy (Sk)
Filmové Školy Uvádějí… Ii. (Sk)
Čtverec / The Square (2017) (Sw, De, Fr, Dk)
Soukromá Válka Františka Zajíčka (Cz)
Čtyři Páry Bot (1997) (Cz)
Filmové Školy Uvádějí… Iii. (Cz)
Buchty A Loutky: Kocour V Botách (Cz)
Cukrárna U Šilhavého Jima (Cz)
Buchty A Loutky: Zlatá Husa (Cz)
Chantal Poullain & Štěpán Markovič Trio (Cz, Fr)
Killiekrankie (Cz)


Více

 

Rudolstadt

  -   


DAS LINE-UP 2018 IST KOMPLETT!

Schwerpunkt Estland

*Arsis *Bombillaz *Curly Strings *E STuudio Youth Choir *Mari Kalkun & Runorun *Kuljus *Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv *pUULUUp *Torupilli Jussi Trio

Konzert

*Ahmad-Knecht-Trio|SYR-DEU *Ale Möller|SWE *Amine & Hamza|TUN *Armaos-Rostani Duo|GRE-IRN *Bella Ciao|ITA *Betsayda Machado & Parranda El Clavo|VEN *Chico Trujillo|CHL *Debademba|BFA-MLI-FRA *Diego El Cigala|ESP *Duo Bottasso |ITA *Elida Almeida|CVE *Eternal Voyage|DEU-IND-IRN *Faber|SUI *Familia Schuen|ITA *Fatoumata Diawara|MLI *Frank Bettenhausen|DEU *El Gusto|ALG *Ganes|ITA *Graham Nash|GBR *Hańba!|POL *Jens-Paul Wollenberg & Pojechaly|DEU *Lankum|IRL *Llibre Vermell|ESP *Lula Pena|POR  *Maija Kauhanen|FIN *Mashrou’Leila|LEB *Monsieur Doumani|CYP *Munadjat Yulchieva|UZB *Oddisee|USA *Omar Sosa & Seckou Keita|CUB-MLI *Omiri|POR *Pam Pam Ida|DEU *Ramy Essam|EGY *Red Baraat|USA *Salukat|IDO *Saz’iso|ALB *Shivkumar & Rahul Sharma|IND *Solo|CAN *Steve Earle & The Dukes|USA *Stahlquartett|DEU *Tworna|DEU *Trickster Orchestra|IRN-LEB-DEU+ *Txarango|ESP *Unni Løvlid|NOR *Vano Bamberger|DEU *VOXID|DEU *Wenzel|DEU *Yael Deckelbaum & The Mothers|ISR

Tanz

*Blowzabella|GBR *Coreto|POR *Eka & Iris|DEU *Kuljus|EST *Naragonia|BEL  *Ormuz |FRA *Schäng Blasius Flönz Rakete|DEU *Sierra Heritage Performing Arts Company |SLE *Sigrid Doberenz & Wimmerschinken|DEU *Thüringer Folkloretanzensemble Rudolstadt e.V.|DEU

 

Deutscher Weltmusikpreis RUTH

*Cymin Samawatie|Hauptpreis

*Gisbert zu Knyphausen|Festival-Preis

*Dine Doneff & Maria Dafka|Förderpreis

*Michael Kleff|Ehrenpreis


Více

 

Unijazz

  -   


Unijazz je občanské sdružení, které pod tímto názvem pracuje od roku 1987 a je jednou z organizací, navazujících na činnost bývalé Jazzové sekce. Sdružuje zájemce o hudbu nejrůznějších žánrů pokud možno v souvislostech a v návaznosti na další kulturní oblasti.


Více

 


KONTAKT


P&J Music, s. r. o.
Ječná 516/28
120 00
Praha 2

IČO: 45790221
DIČ: CZ45790221


PROVOZNÍ DOBA


pokladna
úterý – čtvrtek 17.00 - 20.00 hodin

rezervace vstupenek
Telefon +420 224922830
Mobil +420 603541277
E-mail pjmusic@pjmusic.cz


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



NEWSLETTER


Mám zájem o zasílání Newsletteru P&J MUSIC



PARTNEŘI

logo - Magistrát hlavního města Prahy
logo - Ministerstvo kultury ČR
logo - Městská část Prahy 2
logo - Městská část Prahy 1
logo - Městská část Prahy 4
logo - Městská část Prahy 11
logo - Městská část Prahy 5
logo - Městská část Prahy 6
logo - Raiffeisen Leasing
logo - Art District Prague 7

Loading…